Ostatní služby

degustace

Degustace vín

Pro milovníky vín, znalce i laiky, disponujeme širokým sortimentem vín. Rádi bychom hostům představili charakter vín z velkopavlovické podoblasti, včetně brněnského regionu.
K jídlu i běžnému posezení nabízíme výběr z mladých sudových vín okolních vinařských firem.

Pro uzavřené skupiny nabízíme řízenou degustaci vín s odborným výkladem.

Ceny dohodou.


sklipek

Tenisové kurty

Na území městské části Brno-Chrlice se nachází moderní tenisový areál s celkem 9 antukovými kurty a 1 kurtem s asfaltovým povrchem. Kurty jsou k dispozici jen v letní sezóně a je možný pronájem každý den v týdnu.
Pro zájemce poskytujeme půjčování tenisových raket a míčků.

Ceny dohodou.


sklipek

Cyklistika

Přímo kolem penzionu probíhá trasa nově zbudované cyklostezky, která navazuje na hlavní cyklistickou stesku Brno - Vídeň. Po této komunikaci se cyklista může dostat jednak zpět do centra města a dále až k brněnské přehradě, nebo opačným směrem na jih až k novomlýnským nádržím pod Pálavou. 

 


Aktuality

05.04.2019 Pálení čarodějnic

Všechny srdečně zveme na dnes již tradiční pálení čarodějnic v Rulandu 30.4. od 17:00. Každý, kdo přijde v masce, dostane špekáček zdarma! Kdo by se při opékání nudil, může se zabavit petanquem a stolnim tenisem. Ruská ruleta až po desáté. Hudební nástroje jsou vítány. My dodáme kytaru a zpěv!... celý článek ...

05.04.2019 Svatební tabule

Svatba, to je nekonečné zařizování a ladění detailů. Alespoň, že výzdobu svatební tabule, dle Vašich představ o barvě, můžete nechat na nás!... celý článek ...

28.04.2015 Slavnostní tabule v Rulandu

Chystáte svatbu, křtiny, narozeniny, svicu? Ruland je pro Vás tím pravým místem. Nachystáme Vám tabuli a sestavíme menu dle Vašich představ.... celý článek ...

Penzion Ruland

U Viaduktu 39, 643 00 Brno-Chrlice 

tel:
+420 602 514 498
+420 516 116 957
+420 516 116 958

email: info@ruland.cz 

GPS navigace LOC: 49°8'21.199"N, 16°39'38.189"E

penzion ruland

Cena ubytování

dvoulůźkový pokoj 1250,- Kč/noc
(obsazený jednou osobou) 900,- Kč/ noc
jednolůžkový pokoj 800,- Kč / noc

Otvírací doba restaurace

PO-ČT  16:00 - 22:00
PÁ-SO  16:00 - 23:00
NE - zavřeno

Kde nás naleznete

Penzion se nachází na jižním okraji moravské metropole Brna, v městské části Brno – Chrlice, v přírodním prostředí ulice U viaduktu, která tvoří spojnici  mezi  městskými částmi Chrlice – Tuřany.

Do centra Brna se z penzionu RULAND  dostanete velmi rychle a  jednoduše buď vlastním autem za 10 minut, nebo integrovaným dopravním systémem a to autobusy MHD, nebo vlakem z chrlického nádraží. Zastávka MHD je umístěna přímo naproti penzionu.

Vzdálenost penzionu od brněnského výstaviště je 15 minut autem.

Poloha Penzionu RULAND  je velmi výhodná pro klienty brněnského letiště v Tuřanech, které je od penzionu vzdálené 6 km.

Městská část Brno-Chrlice je velmi jednoduše dostupná přímo výjezdem z dálnice D2 u o obchodního centra Olympia.

 

tl_files/ruland/DATA/mapa-chrlice_mala.png

Zobrazit Google Maps

Městskou část Brno-Chrlice také protíná cyklosteska Brno-Vídeň, po které se mohou cyklisté vydat jedním směrem až k brněnské přehradě a druhým směrem vinařskou krajinou až k Novomlýnským nádržím pod Pálavou.

Hosté penzionu mohou při pobytu v Chrlicích využít  9 tenisových kurtů místního klubu, volejbalový kurt, fotbalové hřiště a  veškeré nabídky obchodního centra Olympia, včetně multikika Palace Cinemas u dálnice D2.

Spojení na BVV

Do areálu největšího výstaviště v republice se z penzionu dostane zájemce velmi snadno po dálnici  D1  do 20 minut. 

spojení s BVV