Ubytování Brno

Brno je druhé největší město České republiky, a jelikož je v něm i jeho okolí mnohé k vidění, směřují sem často turisté, kteří zde zůstávají déle než jeden den. Také se sem chystáte na delší dobu? Vyberte si vhodné ubytování. Ubytovacích kapacit je tu mnoho. Stačí si jen zvolit takové ubytování v Brně, které bude odpovídat vašemu vkusu a finančním možnostem.

Hledáte-li pěkné a moderní ubytování brno s přiměřenou cenou, zvolte Penzion Ruland, který byl otevřený teprve v lednu 2010. Můžete si být jisti vysokou kvalitou služeb. Využít také můžete pěkného posezení ve stylové restauraci. Ochutnejte některé z moravských vín. Posedět můžete i na venkovní zahrádce.

Zaujal vás penzion Ruland? Najdete ho v městské části Brno-Chrlice, což je na jižním okraji města. Odtud se velmi snadno a rychle dostanete do centra města, a to jak vlastním automobilem, tak hromadnou dopravou.

Naše ubytování v Brně

Chystáte se do Brna a chcete si tu najít pěkné a moderní ubytování? Dáváte přednost penzionům? I vám se bude zamlouvat příjemný penzion Ruland - ubytování Brno, který najdete v městské části Brno - Chrlice. Tato část je snadno dostupná z centra.

Pro všechny milovníky vína a pohodlného ubytování

Jste milovníkem vína? Vypravte se do ráje vín. Samozřejmě je řeč o Moravě. Budete-li hledat vhodné
ubytování v Brně, nabízí se vám příjemný penzion Ruland.

Pálava a moravská vína

ubytování brno a vínoMáte rádi přírodu či moravské vína, popřípadě obojí? Určitě se vám bude zamlouvat Pálava. Je to nádherný kraj, který vám nabízí mnoho možností. I vás okouzlí zdejší rozmanitá a nevšední krajina. Jde o chráněnou krajinnou oblast, která vám umožní poznávat přírodu a další zajímavosti tohoto kraje. Projděte se mezi skalami, vinohrady, lesy a loukami a vychutnávejte krásy prostředí, ve kterém se rodí vinařské skvosty.

Chcete poznat Pálavu a chtěli byste nějaký tip, kam se vypravit? Nejcennější rezervaci najdete na hlavním hřebeni Pavlovských vrchů. Celé okolí mezi Dolními Věstonicemi a Mikulovem je překrásné. Máte-li rádi památky a historii, projděte si i Mikulov, který vám mnohé nabízí.

Pokud navštívíte Pálavu, rozhodně byste si neměli nechat ujít ochutnávku moravských vín. Ať už dáváte přednost bílému, červenému, růžovému vínu či sektu, najdete tu vínko, které vám zachutná.

Co nabízí penzion Ruland: nejen ubytování v Brně!

A kde se ubytovat, budete-li v oblasti Pálavy? Možností je hodně. Chcete-li si najít moderní a pěkné ubytování v Brně, volte penzion Ruland.

Penzion Ruland najdete v části Brno - Chrlice, která je snadno dostupná z centra. Jde o nový penzion, ubytování v Brně, který byl otevřený teprve v lednu 2010. I tak tohoto příjemného ubytování v Brně využilo již mnoho návštěvníků.

Samozřejmě i v penzionu Ruland vědí, že turisté, kteří navštíví Moravu, by rádi ochutnali moravské víno. Proto má také ve své nabídce široký sortiment kvalitních moravských vín, a to sudových i lahvových. Vychutnat si je můžete v útulné restauraci, ale také si je tu můžete zakoupit a odvézt domů jako příjemnou vzpomínku na tento nádherný kraj a ubytování v Brně.

Apartmány Toniro, to je levné ubytovnání lipno, výrazně doporučujeme ubytování přímo na Lipně.

Aktuality

05.04.2019 Pálení čarodějnic

Všechny srdečně zveme na dnes již tradiční pálení čarodějnic v Rulandu 30.4. od 17:00. Každý, kdo přijde v masce, dostane špekáček zdarma! Kdo by se při opékání nudil, může se zabavit petanquem a stolnim tenisem. Ruská ruleta až po desáté. Hudební nástroje jsou vítány. My dodáme kytaru a zpěv!... celý článek ...

05.04.2019 Svatební tabule

Svatba, to je nekonečné zařizování a ladění detailů. Alespoň, že výzdobu svatební tabule, dle Vašich představ o barvě, můžete nechat na nás!... celý článek ...

28.04.2015 Slavnostní tabule v Rulandu

Chystáte svatbu, křtiny, narozeniny, svicu? Ruland je pro Vás tím pravým místem. Nachystáme Vám tabuli a sestavíme menu dle Vašich představ.... celý článek ...

Penzion Ruland

U Viaduktu 39, 643 00 Brno-Chrlice 

tel:
+420 602 514 498
+420 516 116 957
+420 516 116 958

email: info@ruland.cz 

GPS navigace LOC: 49°8'21.199"N, 16°39'38.189"E

penzion ruland

Cena ubytování

dvoulůźkový pokoj 1250,- Kč/noc
(obsazený jednou osobou) 900,- Kč/ noc
jednolůžkový pokoj 800,- Kč / noc

Otvírací doba restaurace

PO-ČT  16:00 - 22:00
PÁ-SO  16:00 - 23:00
NE - zavřeno

Kde nás naleznete

Penzion se nachází na jižním okraji moravské metropole Brna, v městské části Brno – Chrlice, v přírodním prostředí ulice U viaduktu, která tvoří spojnici  mezi  městskými částmi Chrlice – Tuřany.

Do centra Brna se z penzionu RULAND  dostanete velmi rychle a  jednoduše buď vlastním autem za 10 minut, nebo integrovaným dopravním systémem a to autobusy MHD, nebo vlakem z chrlického nádraží. Zastávka MHD je umístěna přímo naproti penzionu.

Vzdálenost penzionu od brněnského výstaviště je 15 minut autem.

Poloha Penzionu RULAND  je velmi výhodná pro klienty brněnského letiště v Tuřanech, které je od penzionu vzdálené 6 km.

Městská část Brno-Chrlice je velmi jednoduše dostupná přímo výjezdem z dálnice D2 u o obchodního centra Olympia.

 

tl_files/ruland/DATA/mapa-chrlice_mala.png

Zobrazit Google Maps

Městskou část Brno-Chrlice také protíná cyklosteska Brno-Vídeň, po které se mohou cyklisté vydat jedním směrem až k brněnské přehradě a druhým směrem vinařskou krajinou až k Novomlýnským nádržím pod Pálavou.

Hosté penzionu mohou při pobytu v Chrlicích využít  9 tenisových kurtů místního klubu, volejbalový kurt, fotbalové hřiště a  veškeré nabídky obchodního centra Olympia, včetně multikika Palace Cinemas u dálnice D2.

Spojení na BVV

Do areálu největšího výstaviště v republice se z penzionu dostane zájemce velmi snadno po dálnici  D1  do 20 minut. 

spojení s BVV